BELKİ DE İNTİHAR ETMEMEK İÇİN ÇIKIYORUM SOKAKLARA.

Nisan 6, 2020 0 Yazar: admin

Belki de intihar etmemek için çıkıyorum sokaklara. Sadece kendimi dinlememek için çıkıyorum belki de. Haklısınız, ancak sağlıklıysak yetişir işler. Özellikle de beynimiz sağlıklıysa yetiştirebiliriz işleri. Ama benim sağlıklı, hele de akıl sağlığı yerinde olmam çok ama çok zor bunca saçmalığın içinde.

Sokağa çıktım. Avare avare dolaştığımı sanmayın çok önemli işler bitirdim. Belki onlarca kez dünyayı kurtardım. Siz farkına varmadınız bunun ama ben gökkuşakları diktim yağmurlu güneşlerinize. Kendi hayallerimden çalıp yeni masallar dokudum denizleriniz dalgasız olsun diye. Kabuslarınızı toplayıp akıl çuvalıma doldurdum uykularınız sizi uçan halılarda sevdiklerinize taşısın diye. Merak etmeyin hayallerinizi de düşündüm. Sihirli kitaplara işledim onları gerçekleşsin diye en kısa zamanda.

Kendi için bir şey istemedim sizden çıkarcı yüzlerinizle bir tutmayın beni. Aslında sizin için de bir şey istemedin ne yazık ki. Çünkü ben insan için bir şeyler diledim sadece. Dileklerim kabul oldu ne mutlu bana. Bütün sorun size ulaşmadı. Hikmetinden sual olunmaz beni bağışlasın ama biraz geç geldim galiba Dünya’ya. Kurgularım benden sonrası için geçerli. Benden öncekileri kurtarmak için yeni buluşlar yapmalıyım. Zaman makinası icat edip zamanda yolculuklar yapmalıyım.

Ne çok zamana gitmem gerekiyor biliyor musunuz? Ama niye bilesiniz ki şimdi zamandan başka bir şey yok sizin için. Şimdi ve burada… Ne acıları değerlidir sizin için başkalarının ne de yaşadıkları yokluklar. Savaşsız geçirdiğiniz ne az zaman var tarihinizde…

Ben yine de barış çığlıkları attım bütün eylemlerde bayrak sallayarak. İlk ben düştüm yere barikatlarda. İlk ben boyunladım ilmeği, ilk ben çarmıha gerildim. Hayır, acı fantezilerimin kurbanı değilim.

https://www.youtube.com/watch?v=rMC43g8EjJA