BİZİMKİLER DİZİSİ’NİN CEMİL’İ SOSYAL MEDYADAN İYİ HABER PAYLAŞTI.

Ağustos 10, 2020 0 Yazar: admin
BİZİMKİLER DİZİSİ’NİN CEMİL’İ SOSYAL MEDYADAN İYİ HABER PAYLAŞTI.

Bizimkiler Dizisi’nde Cemil karakterini canlandıran Uğurtan Sayıner geçtiğimiz perşembe günü İzmir’de hastaneye kaldırılmıştı. Sağlık durumunun iyiye gittiğini “Cemiller Ölmez” mesajıyla duyurdu.

Unutulmaz diziler arasına yerini alan “Bizimkiler” dizisinde Cemil’i oynayan Uğutan sayıner yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı hayatını sürdürdüğü İzmir’de hastaneye kaldırıldı.

Yaşa bağlı olarak, yeme bozukluğu ve sıvı elektronik dengesizliği kilo kaybı yaşadığı ve bilincinin açık olduğu bildirildi.

Sayınet sosyal medyadan pylaştığı mesajda şunları söyledi; “ “Sayın basın mensubu arkadaşlarım ve çok kıymetli hayranlarım; son günlerde sosyal medya, TV ve basında çıkan sağlık durumumla ilgili olumsuz haberlerin hepsi gerçek dışıdır. Genel bir sağlık düzenlemesi için hastanede yatmaktayım. Sanılanın aksine sağlık durumum iyiye gitmekte. Bu süreçte bana desteği olan Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer ve eşi, hastanemizin kıymetli başhekimi, değerli dostlarım ve iyi dileklerini esirgemeyen siz çok kıymetli hayranlarıma sonsuz teşekkür ederim. ‘Cemiller ölmez’ diyor ve sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız”